opět dotek dna.

24. září 2014 v 21:07
Zase sedět na posteli, poslouchat smutný story písníček a brečet,brečet,brečet z vašich debilních keců.
Vždycky musíte něco posrat jenom vy a proto pak slyšíte slova KONEC ROZCHOD NEBO PAUZA. Je to bolestivé, ale pravda je krutá a já se s pravdou už setkávám furt. Mužu za to já lásko, ale chybama se člověk učí. Vím,že tobě příjde, že já se nepoučím nikdy, ale i tak mi dáváš furt šance a myslíš to jedinej semnou dobře. Strašně tě miluju a nechci o tebe přijít a víš, že já jsem schopný si tě držet za každou cenu za každý kousek co mi dáš. Zítra je to 3 měsíce a já mám pocit, že už máme 30 výročí svatby. Mám hroznou chuť si jít za všechny ty chyby udělat tlustou čáru přes ruce. No jsem trápák co by se rád řezal,ale ta bolest by nebolela tolik jako mě teď bolí srdce a hlava.
Nikdy se o mě tolik nikdo nezajímal jako ty. Nikdy mě nikdy nikdo nepomahal jako ty. Vypadám, že si toho nevážím a že je mi to u prdele. NE ! Jenom to neznám, protože to nikdy nikdo semnou dobře kromě rodičů nemyslel. Ale co si neřekne 16 letej kluk. Nojo bože rodiče!Ty to zkousnou! Ano protože oni musí, ale za pár let to tak být nemusí. U tebe to muže být ale nemusí hned! Můžeš to semnou skončit to je pravda, ale ikdyby se zítra stalo to, že už je to definitivní konec, tak chci abys věděl tohle:
♥ Miluji tě a víc než to. Fando nikdy nikdo mi tolik nezměnil život jako ty. Neodpustil bych si kdyby se ti něco kvuli mě stalo. Hrozně se omlouvám za všechno co jsem posral a za všechno za co si už musel trpět. Máš semnou obrovskou trpělivost a snažíš se mě vést spávnou cestou. Jenže já jsem paličatej kluk a je to semnou šíleně složité. Jednou ze mě bude vzor všech a to jen díky tvé snaze. Budu tvůj nejvetší úspěch jenom se toho nevzdávej prosím! Už teď jsem na sebe a hlavně na tebe pyšný. Můžu už říct , že tě k životu potřebuju. A bez tebe nebudu moc fungovat a žít.Dokážu si stebou představit celej život.Bez tebe by to už nešlo. Je dost pravděpodobné, že budu po našem "možnákonci" chodit k psychiatrovi , protože už ted to nedávám, jestli vůbec budu. Jsi neuvěřitelně silný člověk a jsi užasný. Za spoustu věcí co se ti v životě stala nemůžeš ty a vím, že nesnášíš lítost, ale TOBĚ bych nepřál ani špatně uvařený jídlo natož tvé problémy. Ale kdyby se ti nic takového nestalo, asi bys nebyl tak tvrdý jako si teď. Jsi dobrák od kosti a máš srdce na pravém místě. Nechci rozchod, protože vím co cítím a vím co pro mě znamenáš lásko. ♥ please, dont leave me :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama