New school year and whatever

1. září 2014 v 2:12

Začíná nový školní rok. Pro mnoha lidí v mém věku je to šílený den plný nenavisti a smutku, protože musí opět do školy.
Ale vemte v potaz první školní den. Pro každého je to ale asi stejně normální den jako ten druhý,třetí a čtvrtý.
První den pro mě znamená víc.Znamená to vytřít několika lidem zrak z očí a ještě jim u toho poškodit makeup.Znamená to pro mě vyšvihnout se a ukázat,že jsem zpátky a že mě nic nezničilo.Ani nemělo co.Znamená to oblíknout nejlepší kousky vaší skříně a nejkrásnější nejdražší boty. Znamená to pro mě nový start.
Hodně lidí si dává do nového školního roku nové priority.Já to obvykle nedělám,ale jeden člověk mi ukázal kudy jít abych byl v životě štastnější.Jo zůstanu stále stylový a úžasný, ale první místo bude u mě mít škola a učení. Říkám to teď uvidíme jak se na to budu tvářit za 2 týdny,ale doufam,že stejně.


Do školy nám příjdou prváci.
Myslel jsem si,že je všechny budu nenávidět, ale to se uvidí. Nesuď dokud jsi nepoznal. Nevím jestli kamarádství mezi někým mladší přichází v možnost,ale vlastně proč ne.
Když tam bude někdo kdo bude stát za to, tak proč ne. Samozřejmě je taky důležitý úkazat kdo je tady a kdo tady byl před nimi. Když se v prváku ukáže někdo extrémní nebo spíše něco co se extrému chce podobat. Budu muset přitvrdit. Spousta lidí ví,že já extremní nejsem,že je to jen maska, ale co.

..Malování,oblíkání,kouř v ústech
...patří to ke mě nějak to ve mě zatuhlo. Můj přítel mi v poslední době ukazuje,že to jde i bez toho,ano, ale furt vám v srdci zůstane ten pocit, jak na vás lidi zvláštně koukají a někteří zavidí váš makeup nebo vaše oblečení a hlavně odhodlání toho, že máte takovou kuráž a odvahu si to vzít na sebe zrovna se svýma mírama. Proto chci taky od školního roku, aneb od dneška hubnout. Nebojím se přiznat svou váhu. Ale nebudu jí sem psát :D Blog furt není někdo kdo je mi tak blízký,že by musel vědět tohle.

A jak to vidím s F?
Myslím si,že těch 10 dní co jsem v chorvatsku a to,že nás ještě 5 dní čeká nás dost zblíží. Už teď jsme oba stačili vidět co s námi udělalo tak dlouho se nevidět, a to je furt jen půlka. O školním roce je samozřejmost,že máme oba školu na prvním místě. On má jen tu výhodu,že se učit nemusí. Já jí nemám a učit mě bude třeba on. Sám mi to nabízel. No jinak to vidím líp než prázdniny, jelikož o prázdninách to bylo hardcorové období a doufám,že to čím jsme prošli už nikdy nebude. Ale zas je to možná nečim dobře , protože mě teď nemůže skoro nic překvapit. F stále miluji a nehodlám přestávat ho milovat. Není tomu důvod a ikdyby byl vim,že se od něj už nikdy neodmiluju. Jsem člověk co má vysoké a velké sny a chce si je zrealizovat. Ano chci třeba za dva roky si s F pořídit svůj prostor k společnému žití příjde mi to jako skvělá věc,ale musíte vědět s čím a s kým do společného žití chcete jít. Přes školní rok se budeme vídat prakticky stejně a furt jenom né na celý den ale třeba jenom na hodinu nebo jenom na 20 minut, ale budu rád za každou minutu co ho budu moct vidět.

Styl a móda.
Móda je něco co vám vydrží asi na celý život. Když jí milujete musíte jí hýčkat a to uděláte tak,že čas od času se podívate co teď letí a zkusíte si jak by vám to sedlo. Nikdy jsem nebyl a nejsem člověk co by potřeboval Nike Airmax shoes. Ale bylo nebylo žil jeden gay a ten si oblíbil tyhle zvláštní tenisky. Nevím všem připadají normální,ale já v nich vidím určitý extrém který jen nikdo jen tak nevidí a vím,že s těma botama dokážu udělat skvělé kombinace a looky. Co se stylu týče chci zkusit něco uplně jiného. Vlastně jen ubrat. Ubrat s tou temnotou co mě tolik let objímala. Teď mě objímá můj přítel tak proč nejít s barvou ven.

Rodina.
Kdo by si myslel,že se to dostane do týhle fáze? Díky opět F jsem si poslední době vylepšil vztah snad s každým z rodiny. Nemluvě o tom,že je život hned snažší a hezčí.

Hudba.
Zůstavávám stále u své Lany del Rey a u svého užasného miláčka Jeffreeho a T millse.Ale přibila mi do mé hudební rodiny Iggy Azalea užasné twerk máma, která má skvělé písně a skvělý rytmus a taky extrémní styl.Miluju jí. Im so Fancy and work on my sh**t.S láskou Stanford Vanity as. Já :*P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama