Září 2014

opět dotek dna.

24. září 2014 v 21:07
Zase sedět na posteli, poslouchat smutný story písníček a brečet,brečet,brečet z vašich debilních keců.
Vždycky musíte něco posrat jenom vy a proto pak slyšíte slova KONEC ROZCHOD NEBO PAUZA. Je to bolestivé, ale pravda je krutá a já se s pravdou už setkávám furt. Mužu za to já lásko, ale chybama se člověk učí. Vím,že tobě příjde, že já se nepoučím nikdy, ale i tak mi dáváš furt šance a myslíš to jedinej semnou dobře. Strašně tě miluju a nechci o tebe přijít a víš, že já jsem schopný si tě držet za každou cenu za každý kousek co mi dáš. Zítra je to 3 měsíce a já mám pocit, že už máme 30 výročí svatby. Mám hroznou chuť si jít za všechny ty chyby udělat tlustou čáru přes ruce. No jsem trápák co by se rád řezal,ale ta bolest by nebolela tolik jako mě teď bolí srdce a hlava.
Nikdy se o mě tolik nikdo nezajímal jako ty. Nikdy mě nikdy nikdo nepomahal jako ty. Vypadám, že si toho nevážím a že je mi to u prdele. NE ! Jenom to neznám, protože to nikdy nikdo semnou dobře kromě rodičů nemyslel. Ale co si neřekne 16 letej kluk. Nojo bože rodiče!Ty to zkousnou! Ano protože oni musí, ale za pár let to tak být nemusí. U tebe to muže být ale nemusí hned! Můžeš to semnou skončit to je pravda, ale ikdyby se zítra stalo to, že už je to definitivní konec, tak chci abys věděl tohle:
♥ Miluji tě a víc než to. Fando nikdy nikdo mi tolik nezměnil život jako ty. Neodpustil bych si kdyby se ti něco kvuli mě stalo. Hrozně se omlouvám za všechno co jsem posral a za všechno za co si už musel trpět. Máš semnou obrovskou trpělivost a snažíš se mě vést spávnou cestou. Jenže já jsem paličatej kluk a je to semnou šíleně složité. Jednou ze mě bude vzor všech a to jen díky tvé snaze. Budu tvůj nejvetší úspěch jenom se toho nevzdávej prosím! Už teď jsem na sebe a hlavně na tebe pyšný. Můžu už říct , že tě k životu potřebuju. A bez tebe nebudu moc fungovat a žít.Dokážu si stebou představit celej život.Bez tebe by to už nešlo. Je dost pravděpodobné, že budu po našem "možnákonci" chodit k psychiatrovi , protože už ted to nedávám, jestli vůbec budu. Jsi neuvěřitelně silný člověk a jsi užasný. Za spoustu věcí co se ti v životě stala nemůžeš ty a vím, že nesnášíš lítost, ale TOBĚ bych nepřál ani špatně uvařený jídlo natož tvé problémy. Ale kdyby se ti nic takového nestalo, asi bys nebyl tak tvrdý jako si teď. Jsi dobrák od kosti a máš srdce na pravém místě. Nechci rozchod, protože vím co cítím a vím co pro mě znamenáš lásko. ♥ please, dont leave me :(

New school year and whatever

1. září 2014 v 2:12

Začíná nový školní rok. Pro mnoha lidí v mém věku je to šílený den plný nenavisti a smutku, protože musí opět do školy.
Ale vemte v potaz první školní den. Pro každého je to ale asi stejně normální den jako ten druhý,třetí a čtvrtý.
První den pro mě znamená víc.Znamená to vytřít několika lidem zrak z očí a ještě jim u toho poškodit makeup.Znamená to pro mě vyšvihnout se a ukázat,že jsem zpátky a že mě nic nezničilo.Ani nemělo co.Znamená to oblíknout nejlepší kousky vaší skříně a nejkrásnější nejdražší boty. Znamená to pro mě nový start.
Hodně lidí si dává do nového školního roku nové priority.Já to obvykle nedělám,ale jeden člověk mi ukázal kudy jít abych byl v životě štastnější.Jo zůstanu stále stylový a úžasný, ale první místo bude u mě mít škola a učení. Říkám to teď uvidíme jak se na to budu tvářit za 2 týdny,ale doufam,že stejně.


Do školy nám příjdou prváci.
Myslel jsem si,že je všechny budu nenávidět, ale to se uvidí. Nesuď dokud jsi nepoznal. Nevím jestli kamarádství mezi někým mladší přichází v možnost,ale vlastně proč ne.
Když tam bude někdo kdo bude stát za to, tak proč ne. Samozřejmě je taky důležitý úkazat kdo je tady a kdo tady byl před nimi. Když se v prváku ukáže někdo extrémní nebo spíše něco co se extrému chce podobat. Budu muset přitvrdit. Spousta lidí ví,že já extremní nejsem,že je to jen maska, ale co.

..Malování,oblíkání,kouř v ústech
...patří to ke mě nějak to ve mě zatuhlo. Můj přítel mi v poslední době ukazuje,že to jde i bez toho,ano, ale furt vám v srdci zůstane ten pocit, jak na vás lidi zvláštně koukají a někteří zavidí váš makeup nebo vaše oblečení a hlavně odhodlání toho, že máte takovou kuráž a odvahu si to vzít na sebe zrovna se svýma mírama. Proto chci taky od školního roku, aneb od dneška hubnout. Nebojím se přiznat svou váhu. Ale nebudu jí sem psát :D Blog furt není někdo kdo je mi tak blízký,že by musel vědět tohle.

A jak to vidím s F?
Myslím si,že těch 10 dní co jsem v chorvatsku a to,že nás ještě 5 dní čeká nás dost zblíží. Už teď jsme oba stačili vidět co s námi udělalo tak dlouho se nevidět, a to je furt jen půlka. O školním roce je samozřejmost,že máme oba školu na prvním místě. On má jen tu výhodu,že se učit nemusí. Já jí nemám a učit mě bude třeba on. Sám mi to nabízel. No jinak to vidím líp než prázdniny, jelikož o prázdninách to bylo hardcorové období a doufám,že to čím jsme prošli už nikdy nebude. Ale zas je to možná nečim dobře , protože mě teď nemůže skoro nic překvapit. F stále miluji a nehodlám přestávat ho milovat. Není tomu důvod a ikdyby byl vim,že se od něj už nikdy neodmiluju. Jsem člověk co má vysoké a velké sny a chce si je zrealizovat. Ano chci třeba za dva roky si s F pořídit svůj prostor k společnému žití příjde mi to jako skvělá věc,ale musíte vědět s čím a s kým do společného žití chcete jít. Přes školní rok se budeme vídat prakticky stejně a furt jenom né na celý den ale třeba jenom na hodinu nebo jenom na 20 minut, ale budu rád za každou minutu co ho budu moct vidět.

Styl a móda.
Móda je něco co vám vydrží asi na celý život. Když jí milujete musíte jí hýčkat a to uděláte tak,že čas od času se podívate co teď letí a zkusíte si jak by vám to sedlo. Nikdy jsem nebyl a nejsem člověk co by potřeboval Nike Airmax shoes. Ale bylo nebylo žil jeden gay a ten si oblíbil tyhle zvláštní tenisky. Nevím všem připadají normální,ale já v nich vidím určitý extrém který jen nikdo jen tak nevidí a vím,že s těma botama dokážu udělat skvělé kombinace a looky. Co se stylu týče chci zkusit něco uplně jiného. Vlastně jen ubrat. Ubrat s tou temnotou co mě tolik let objímala. Teď mě objímá můj přítel tak proč nejít s barvou ven.

Rodina.
Kdo by si myslel,že se to dostane do týhle fáze? Díky opět F jsem si poslední době vylepšil vztah snad s každým z rodiny. Nemluvě o tom,že je život hned snažší a hezčí.

Hudba.
Zůstavávám stále u své Lany del Rey a u svého užasného miláčka Jeffreeho a T millse.Ale přibila mi do mé hudební rodiny Iggy Azalea užasné twerk máma, která má skvělé písně a skvělý rytmus a taky extrémní styl.Miluju jí. Im so Fancy and work on my sh**t.S láskou Stanford Vanity as. Já :*P