Srpen 2014

na dně.

9. srpna 2014 v 22:07 Citové Zaležitosti
Přísáhám, že ještě nikdy mi nebylo tak špatně jako mi je teď v tuhle chvíly. Neznám horší pocit, než když váš dosavadní přítel ignoruje a to jste jenom v jiném pokoji. Něco hledá a vzteká se. Panebože to dělá určitě kvůli mě. Hledal kraťasy. Ty kraťasy jsem mu dal na pračku s tím,že se půjde vysprchovat. Dal jsem tam špatné a hned můžu být ještě za většího idiota. Panebože můžu ja dneska ještě něco víc posrat než to je? Evidentně ano.
Když jedete autobusem a posloucháte svůj hudební žánr, koukáte na nebe s temnými mraky a očekáváte bouři nečeká se od vás,že přemýšlíte o ničem jednoduchém. Přemýšlel jsem tak dneska jestli tenhle vztah má cenu dál živit a házet do něj naděje. Ano i přesto,že viník jsem já, tak jsem uvažoval o tom jestli mám chuť dál tenhle vztah udržet. Rozsudek zní jasně:
Tenhle vztah není jen tak nějaký a tenhle vztah chci udržet za každou cenu. Nemá cenu ho k čemukoli nutit, ale sebe taky ne. Není to z donucení není to ze strachu. Strach jde z toho,že o tohohle kluka příjdu, a jestli příjdu tak se budu do smrti nenávidět za to, že jsem takový idiot. Bolí to,když vám člověk kterého milujete řekne, že už s vámi nebude nikdy 100% štastný. Bolí to víc jak odřené koleno, víc jak kdejaká operace. Psychická bolest je horší než fyzická to my kteří máme psychiku každý den jinak moc dobře víme. Když někoho chcete pořádně sejmout a chcete aby dopadl psychicky jako Bartošová tak ho musíte vážně silně deptat a urážet. Nejde o to dát někomu facku, ale jde o to dát někomu dobrou psychickou týranou. Dostávám jí ale zaslouženě. Takhle nasranýho jsem ho ještě nikdy neviděl. Mám pocit,že má každou chvíly vybuchnout jako časovaná bomba, ale zároveň z něj cítím slzy. Nejhorší na tom je to čekání. Čekat ještě několik hodin až se vrátí a všechno na vás vysolí. Bojím se jako nikdy v životě. Mám strach že tenhle vztah skončí a stím vztahem skončím i já.

Vanity.