Už ale stejně ne.

7. června 2014 v 0:57
Takové to ááááh že si konečně najdete kluka kterého jste hledali ale nakonec stejně výjde najevo že něco cití ke svému bývalému příteli a vy si příjdete jako ten největší idiot na světě.Že se snažíte a usilujete ale všechno ve dvou vteřinách příjde v niveč.Prostě fakt už vidíte vás dva jak si radostně objímáte záda,fotíte romantické fotky,chodíte na romantická místa a najendou vám tohle pokryje velká černá plachta a všechno je zpět.Jakobych měl špatnou karmu.
Dělám špatné věci a jakoby se mi to vracelo ve vztahách.Nědokážu si najít nikoho u koho by došlo už alespoň k prvnímu rande.
Chtěl jsem zítra odjet z města s pocitem,že jedu za klukem na rande a né že jedu za klukem,který by mě mohl být skvělým kamarádem.Vždycky píšu na blog když se chci z něčeho vypsat nebo vybrečet si srdíčko,h to je tak hrozně ponižující.
Je hezký,že by v tom vztahu byli problémy už kvůli dojíždění a i třeba kvůli postelovým radostem,ale takové problémy mají řešení.Ale problém typu "Miluju furt svého bývalého" na to lék není.
Asi dopiju tu lahodnou Daniels whisky a půjdu spát a zítra budu přemýšlet o tom na kom dalšim si roztřískám hlavu o chodník.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama