Fet a Vogue

15. června 2014 v 18:17 |  Hot Story
Markus zakopl o konferenční stolek."Sakra kdo to sem dal" zanadával si horečně.Stál u okna a pozoroval město.Dnes bylo obzvlášt ...obzvlášt rušné.Prásk...někdo vešel do jeho bytu.Slyšel dveře.Slyšel kroky.Otočil se. Uviděl Alexe.Měl na sobě rudý kabát,černé uzké kalhoty, a elegantní lakované boty na červeném podpatku.Samozřejmě decentním. Lucas přišel k Markusovi a dal mu pusu na tvář. Markus se jen usmál a pozdravil ho. "Kdes celý den lítal?" ptal se Mark."Znáš to, byl sem v práci a potom na obědě s Sharlotte" odpověděl rudokabátník."Myslíš ve Vogue"? "Ano kde jinde?"
"Ani nevím,jsem dneska nějaký pomatený..nemám svůj den". Markus si zapálil na bílé sedačce cigarettu a posledních 10 minut nepromluvil dokud si k němu neusedl Lucas,který si mezitím sundal kabát pod kterým měl smaragdově zelenou košili."Miláčku na co se chceš dneska dívat? Zeptal se Lucas Markuse.
"Dnes dávají kriminálku...tak jestli by ti.to..."
"V pohodě..můžem se dívat na kriminálku,ale počítej s tím,že hned tak neusnu.." řekl a zasmál se Lucas svůdně.
Markus pochopil jak to myslí a políbil ho a pohlédl mu pronikavě do očí jako znamení k nečemu co oba rádi dělali a znali a věděli oč jde tomu druhému.
Lucas uchopil Markuse za nohy a trup (vzal ho do náruče) a odkráčel s ním do jejich ložnice.
Položil Marka jemně na postel,která voněla po Aviváži."Miláčku ale zvolna,dneska jsem prostě jak přejetej" řekl Markus. "A dělali jsme to někdy nějak jinak?" Lucas odpověděl.
Po vášnivé půlhodince si Markus zapálil další cigaretu ostatně tak jako vždycky když oni dva skončí s hrátkama v posteli. "Neměl bys tolik kouřit zlato" řekl Lucas nečekaně."Proč mi tohle říkáš?" zeptal se nechápavě Markus."No víš..nechci abys umřel ..dělám to pro tebe"."Tak kdyžtak umřu dřív,alespoň mi můžeš udělat krásnej pohřeb na kterým mi bude hrát Madonna" zasmál se bezradně Markus a pohlédl na Lucase způsobem "ehm je mi tvá starost ukradená.Lucas se zvedl z postele a nahý odkráčel vzít si kalhoty.Naštvaně odkráčel ke stolu a vyndal tam tu hnědou krabičku s pouzdrem na brýle."NECH TOHO!" zadržel ho Markus který to celé sledoval z postele. Lucas se rozbrečel.Brečel jako ustrašenec. "TOHLE MUSÍ SKONČIT LUCASI! Nemůžeš mě takhle citově vidírat.Kouřit cigaretu a píchat si krek je něco uplně jiného."Zzzase tak jiný to není abys věděl!" vykoktal ze sebe Lucas s brekem a slinou u pusy."Kdes tohle vůbec vzal...ty jako zase fetuješ nebo co?"."Ne,už ne..neboj"."No to doufám..dalo nám dost práce dostat tě z toho abys mohl dělat ve Vogue" křičel bezradně Markus.
Lucas pochopil že kouření smrdí sice víc...víc to lidem vadí,ale píchání do žil sračky to je prostě nechutná zvrácenost a nehodí se aby redaktor Vogue časopisu pro lidi co mají styl a znají styl bral krek a fetoval. Lucas šel za Markusem zpět do postele a pohladil ho po jeho blondatých vlasech."Omlouvám se lásko,já...ti to už nikdy neudělám" snažil se Lucas. "Jo..to už si mi taky jednou říkal,ale pak jsem tě sbíral s holkama u toho klubu když ti tekli krvavý sliny a říkal si mi Jozeffe."Ale to bylo jiný" Jo?jo? V čem prosimtě? Lucasi jestli se tohohle svinstva nezbavíš...tak já se zbavim tebe!Nadobro a plav si v tom fetu s Jozeffem sám! Křičel opět Markus!
"Vždyt víš že Jozzeffa UŽ ANI NEZNÁM tak ho opět netahej do našeho bytu!". "Jestli vim tak tohle je můj byt tak moje pravidla a moje pravidla říkají žadnéj krek na mym stole! Prostě toho necháš at chceš nebo ne křičel Markus který už fakt nevěděl co má s Lucasovou bývalou zavislostí dělat!

Lucas se schoulil do klubíčka zády k Markusovi a řekl: "Jestli umřeš dřív bude to celkme bullshit!".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama