Dopis plný citů.

30. června 2014 v 22:24 |  Deníček malé buzny
Každej to ví. Každej ví,že tenhle kluk nikdy nevyzná city jen tak někomu.Do dneška vlastně nikomu.
Když se na něj podíváte neřekli byste,že tenhle kluk je smířený sám se sebou.Nosí totiž legíny,trička které nikdy nedávájí moc smysl,boty které jsou nenormální a šílené.Makeupu má vždycky tolik,že by Dermacol pro něj musí dělat speciální velké tuby aby se to na ten obličej všechno vešlo.Obočí vysoké až k čelu,stejně jako jeho ego.Na pohled šílený,zpíčený buzík co se jenom předvádí fotkama na instagramu a dalších sítích kde to může všem ukázat jak je podle sebe úžasný.Každej má chyby,je to sice klišé ale je to tak.Jenomže on se teď zamiloval.Zamiloval se tím způsobem na kteří mnoho lidí nevěří.Vlastně to lidí ani neznají.Způsobem který ani on sám nechápe a nedává mu to moc smysl.Zamiloval se do kluka až po uši po 5 dnech.Dnech!
Příjde vám to šílene? To i jemu.
Ten kluk jsem já.Kluk co si jenom takhle vždycky potřebuje vypsat svoje city,slova,nesmysly na tenhle blog.
Znáte ten pocit,když vidíte krásné luxusní boty a vaše pusa nedokáže vyblít jediné co by těm botám vytkly?Tak to mám přesně já.Teď budu mluvit k jednomu člověku který mi za 5 dnů šíleně popletl hlavu (krásně popletl).Čti a spracovávej lásko.
Za 5 hodin jsem se o tobě dozveděl hromadu informací a ty zase o mě je to až šílené že někdo si od pulnoci do 5 do rána může povídat.Je to šílené ale co v mém životě není šílené.Můžu říct že slovo šílené vystihuje mě.Nikdy jsem nikomu nevyznal to co jsem vyznal právě tobě.Možná to bude znít namyšleně stejně jako já,ale tohle se nestává že by STANFORD vyznal někomu city.Nikdy se to za těch 16 let nestalo.Ne takhle. Za těch pět dnů se ti podařilo zlomit tu tvrdost co se na povrchu tváří jako já.Objevil nejspíš další div světa.Nedokázal to nikdo.Až ty.Nedokážu ti lhát,protože ty to víš,že lžu.Nedokážu ti odporovat,protože si silnější než já.Nedokážu přestat čuchat tvoji vůňi,protože ta vůňě jsi ty. Neodkážu přestat.Nejde to.Ta opojná vůně která mi připomíná tebe.Ta sladká vůně.Když zavřu tebe vidím ty modré oči které jsou u panenky našedivělé a okolo je temně modrá.Nikdy se mi modré oči nelíbily.Nikdy.Na ty tvé myslím furt a rád se do nich koukám.Miluju tě. Miluji tě víc jak sebe,jak své kamarády,víc jak své oblečení. (Jo a miluju a hodně své oblečení).Když se líbáme slyším jednu píseň od Lany,která je dokonalá sama o sobě.Nejde o text prostě slyším kus z ní. Víš,že Lana je jediná žena která mi může zpívat. Lásko za tak krátkou dobu sis dokázal vlézt do mýho srdce a to je nemožný aby mě někdo takhle stoupl do hlavy jako ty.Youre love to my Cobain. Im in love. Youre my national anthem. Přísahám ti tady na celej svět,že tě budu milovat i v těch nejtěžších chvílých.A ani v těch nejtěžších chvílých tě NEOPUSTÍM.Budu tě milovat,budu si tě vážit,budu s tebou řešit problémy,budu s tebou jezdit na výlety,budu s tebou podnikat společné plány.Chci tě mít jako neoficiálního manžela.Teď si plno lidí řekne: "Hhahahahahahhaha" nebo " Ježiš to je ale kretén". Znám vaše pocity,nazory a tak. Před týdnem bych na tohle napsal uplně to samé věrte mi to.Nesnášel jsem pohled na sva jak se k sobě tulí nebo jak spolu tráví společné momenty.Nesnášel jsem to.Nikomu nepřeju aby byl sám .A zvlášt jedné slečně,kterou také mám moc rád.A Ta za to všechno může.Sheryll neskutečně moc si tě vážím a hrozně ti děkuju že jsi takový poklad jako je tenhle kluk dala mému životu.Nikdy se ti asi neodvděčím.

Fando....ach bože...Já jen doufám,že i kdyby se to sebevíc s náma sralo,tak ty i já se na to vyserem a vzpomenem si na tenhle okamžik kdy si tohle četl a vydechnem a uklidíme ty problémy do krabice a budeme žít dál. MILUJU TĚ LÁSKO ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama