Květen 2014

Když se černá smíchá s černou a ta skáče do černé.

19. května 2014 v 21:36 Deníček malé buzny
První ročník na střední se mi pomalů blíží do finále a mě to připadá,že jsme tam nastoupili teprve před 2 měsíci.
Lidi nelidi...bavím se tam kloudně jenom s cca 4-5 lidma.A vyhovuje mi to. Proč mít 300 falešných přátel,když můžete mít 4 pravé s kterými se můžete bavit o absolutních sračkách a bejt sprostý jak se vám zamane.Prostě mě ty lidi začali šíleně brát a bavit.Zvlášt dvě slečny.Nedokážu si bez nich teď tu školu představit.Na pomyšlení,že měla jedna v pololetí odejít se mi teď dělají mindráky před očima.
Když vedle mě nesedí zrovna moje černá můra,jsem jako bez ruky.Vždycky ale vždycky se mě zeptá: A..A co ty? Jakej byl víkend? Druhý den a třětí a čtvrtý se ptá furt na to samé.Normální člověk by řekl,že je to otravné, a že není přímo etický se na tohle denně ptát.Ale kdo tady mluví o normálních lidech? Já to nejsem! Kdo to řekl?
O bože ona na těch botách vůbec neumí chodit! Ta holka je zase celá v černým! Já jí tak nesnašim! Bože ten kluk nosí legíny.
Bože...kdybyste jen věděli co MY říkáme o VÁS. Ježiši jo je to taky strasně tvrdý jako ty vaše řeči My god we are so fabulous.

Ale fakt teď přímo k ní..k tý mojí milovaný.Tak pilnou holku neznám...ví,umí,naučí,pomůže.Zní to jako normální holka.
Vy s ní ale asi nepijete víno a neposloucháte co vám říká.Je zkažená.Je to nádherné rudé jablko co má tu čest být vevnitř prožrané od červů. Díky za to,že si tak zkažená.Baví mě že ve třídě se chápeme jenom my navzájem a to nám stačí.Nic víc není potřeba protože takhle je to naše a takhle to doufám potáhnem až k maturitě.Už se mega tešim jak budem flusat těm špínám na hlavu až budou TAKHLE MALÝ!
+ S touhle lady sedím i v autobuse do Francie. OU jé. To bude teprve prdel,až budem nahlas probírat všechno co ostatní nesnáší a k tomu nám samozřejme nesmí chybět naše rudá ségra..která sedí přes chodbu v autobuse.Milujeme jí.Ona miluje nás ale v životě si to asi do očí neřekneme.Je mi jasný,že až do čtvrtáku ji budu odendávat vlasy z tváře,když bude foukat.Je to moje rudá pinda co chodí jen v černé.Na venek je to roztomilá holka z předměstí o které by nikdy nikdo neřekl nic špatného.Je to slečinka z města co nosí květinové vzory chová se jako slušně vychovaná.Bude taková navždy dokud se nesejde semnou a dohalí svoje pravé nebo druhé Já.Nejzkaženější dítě světa dámy a dámy. Neznám prokaženější ovoce než je ona.Je tak zlá,že kdyby vám někdo uvrtal ruku ona se vám bude smát,že ta druhá zůstala sama.
Bože ona je tak zlá.Já jí prostě Miluju! Obě miluju! Miluju je a budu s nima mít nejlepší roky života dámy a dámy.

Pomluvy zůstávají pomluvami dokud je nezačneme říkat my.

Kdo má jen jednu ruku není náš kamarád.

Jestli nemáš rád černou barvu tak začni.

Nedokážeš pochopit rozdíl mezi vtipem a černým humorem? Zůstaň na svý straně ale my přeskáčeme dobu normality.