Březen 2014

Středoškolský život vol 1

27. března 2014 v 19:24 Deníček malé buzny

Není nad problémy středoškolských bohatých dětí.Jaké cigára jsme si ještě nekoupili.Jakou frajerku obtáhl ten třeták tentokrát.Nemluvím nějak konkrétně,ale jsou to ty věci co se řešili i na základce,ale tady je to realita a občas mě to i děsí.
Nikdy neexistovalo kouření o velkých přestávkách,psaní omluvenek a nikdo nic neřešil a vy jste neměli ten hrozný pocit,že jste něco nebo někoho podvedli.Je to prostě vaše věc a tak to je. Teď když se na to podívám zpátečně,tak nebylo se a není se čeho bát,když jdete poprvé na střední školu.Občas jsem měl chvíle,kdybych nejradši ty učebnice vyhodil z okna do řeky a zapálil si cigáro a měl to v píči.Kupodivu mě i ta škola z tý vzdělávací funkce začala bavit.Divné,že mě baví škole,ale je to zajímavej pocit..ten pocit,když jste začli více hulit a připadáte si FUCKIN AVESOME.O to nejde,ale spíš o to,že jsme se dnes dostali k závěru,že jsme o něco chytřejší z tý zelený rostlinky xDDDDDDDDD
Fuckin clever hastag. Teď facebookem šířej všichni SELFIE z Iphonů,což jde celkem mimo mě,až na kamarádku co mi půjčuje Iphone,ale pšt.Když na to tak koukám,ten mobil se mi líbí ze dvou důvodů.Má perfektní foťak a sladký obaly.Thats all.
Říká se,že na střední potkáte lidi,který to s váma potáhnou po celej život,že na ně jenom tak nezapomenete.
Něco na tom bude,protože začínám si přiznávat fakt,že začínám zapomínat na kamarády ze základní školy.Až na tu moji zrzavou slečnu,samozřejmě.Zá těch 8 měsíců co jsem na střední jsem stihl poznat lidi,o kterých se mi ani nesnilo.Prostě mám lidi který mě chápou v celé mé kráse a dokážou semnou pořešit "v kostce" vše. Kdo by řekl,že poznám tak zkaženou holku jako je ona.Kdo by řekl,ale že si budeme tak skvěle rozumnět.Je domýšlivá,namyšlená,ale ja jí prostě miluju.
Miluju jí za to,že je taková.To samé moje potetovaná redhead.Miláček Ameriky je oproti ní špíndírka.Tahle holka pro mě moc znamená.Je zajiamvý,že za pár měsíců k tomu člověku koukáte uplně jiným stylem než jste se na ni koukali na začátku roku. Lidi jsou hrozný moralisti a to jsem i já.Myslíte si ,že je hloupá,nic neumí a směje se vlastním vtipům.
Hloupý jsme ale každý,jen svým způsobem .Jsem taky hrozně rád,že moje dlouuuuho letá kamarádka z dětství na mě nikdy nezapomene a já na ní.Proč? Protože grafici jsou hned v prvním poschodí :) ♥