Listopad 2013

Tell me Im your National Anthem

26. listopadu 2013 v 21:02 Hot Story

Jdu si šedivou ulicí směrem k nádraží na triku Lanu a mám to na háku.
Kaštanovými vlasy mi proletávají paprsky bílého slunce a skrz bronzové světlo lenonek vidím svět jinak.
Šlapu si to k nádraží pro toho kluka s klíčem 6.Toho obyčejnýho kluka s neobyčejnou povahou.
Čekám už dobrou čtvrt hodinu..příšel jsem dřív zapálím si cigaretu at vydržim dýl.Ani nemám dokouřeno z dveří na mě mavá:Ahoooj slyšim tipám cígo usměju se běžím k němu.Obejme mě pevným stiskem cítim se skvěle.
Společně odejdem z nádraží.Dvě klučičí ruce se pomalu přibližují až se do sebe zamotavají.On se usmívá já se usmívám až na počasí.Počasí se zvrtne v silný vítr a děštové kapky mi kapají do skvěle vyžehlených vlasů.On roztáhne deštník a usměje se...zase...je tak ohleduplný.
Došli jsme k mé oblíbené kavárně.Bílé dveře jsou dokořán a my vcházíme.Sednem si do rudě potaženého boxu,kde hrajou retro pisničky z music bedny :)
Mám strach si objednat cokoliv drahého,bojím se,že to bude ptalit celé on,je tak dominantní.
Objednam si kávu,obyč,lacin jak doma za 5 pětek.On to v zápětí přeobědnává na dvě vídeňský za šílený prachy.
"Ne,to je moc drahý na to se vykašli"."To bych kašlal na tebe a to se mi nezamlouvá".
Zatím schůzka jela dobře.Jako bychom měli navrhnutý scénář.Povšiml jsem si,že je maličko nervozní práva noha mu pod stolem furt zvláštně poskakovala jako na trních."Děje se něco?" povídá mě."Taky jsem se chtěl zeptat "."nic" usměje se udělal jsem to sámé.
Vytáhl z kapsy od saka zipo a elegantně si zapálil marlborku a poté zápalil i mě bensonku.
Vychutnávali jsme si cigaretu,když v tom,nám přinesli k výbornému tabáku i výbornou vídeňskou kávu.
Osrkl jsem z šálku a chutnalo to jako sen.Hořkost kávy byla skvěle vyvážená s hořkostí mé cigarety.On kávu ochutnal a koukl jakože mu to chutná.Po hodinové konverzaci o všem možném zaplatil a vypadli jsme z kavárny a šli tak bloumat po okolí.
Koukli jsme se do obchodů s oblečením,kde se ani jednomu z nás nic nelíbilo,když v tom v rohu uviděl fotobudku.
Chtěl udělat snímky tak jsme vlezli dovnitř a zapnuli to.Na první fotce jsme se tvářili normálně na druhé bláznivé grimasi na třetí to vypadalo magorsky a na čtvrté mi on vrazil polibek.Bylo to jako blesk z čistého nebe.Tak nečekané,ale tak fantastické.Bylo to tak nečekáné a právě proto se mi to líbilo.
Odešli jsme z obchodního centra jemu to až moc připomínalo jeho práci.Slyšel jsem ve fotobudce jak nám oboum pořádně kručelo v žaludku,takže jsme se rozhodli jít do restaurace.Vybrali jsme pizzerii..nejlepší ve městě.
On si dal salámovou s feferonkami a já sýrovou s žampiony.Bylo to opravdu dokonalé.Jako kdybych se ocitl ve snu a realita byla pouhá špína na mém životě.Furt sme si měli co říct a furt to bylo dobré a jídlo bylo vynikající.
Ten den zrovna můj dobrej kamarád otvíral bar nebo dance club jak chcete...tak jsme se s mým "klukem" rozhodli završit skvělý večer nějakou párty.Vešli jsme zaplatili hříšné vstupné a padli k baru,kde bylo přecpáno ostatnímy klučičímy páry.
Objednal dvakrát cubalibre a já poděkoval za skvělej den a že tenhle den je něco jako sen se skvělou osobou.
Jako naschvál v klubu začala hrát moje oblíbená zpěvačka Lana Del Rey- National Anthem.
Řekl jsem,že tuhle píseň miluju,a že by byl hřích si na ní společně nezatancovat.Klub byl dělaný do retro stylu takže Lana zaujímala čestné místo portrétu na stěně baru.

Tell me I'm your national anthem
(ooh baby bow down making me say wow now)
Tell me I'm your national anthem
(Sugar sugar, how now, take your body downtown)
Red, white, blue is in the sky
Summer's in the air and baby
Heaven's in your eyes
I'm your national anthem

JJ

Když Lana dozpívala řekl jsem mu do ucha,že to on je moje národní hymna.Políbil mě a odvedl na toaletu,kde mě vyzdvyhl na bar vedle vysoušeče rukou a líbal mě vášnivým způsobem.Měl jsem husí kůži,že někdo příjde,ale myšlenka o tom,že nás někdo uvidí byla víc než skvělá.Byla fantastická.Zatáhl mě do kabinky a tam sme završili skvělý konec dnešního prvního rande.

Co se má stát stane se.

Chuť zabít je.

16. listopadu 2013 v 23:44 Problemy v lásce


Další status o tom jak mě nebaví bejt sám.
Další pocity o tom jak je tento článek smutně trapný a s chybama!

Ano je to tu opět..zas se seru s tim,že sem sám.Občas na mě toto tak 2 týdenní období padá!
Je to více méně nepříjemné pro lidi kolem mě,protože sem šíleně moc milej!!!!!!(ne)
Potřebuju to vypsat.Prostě proč jsou všichni s někým?Ano.Aby byl někdo povinnej s nima píchat tak je to!
A chodit s nima ven,do restaurace,kina,kaváren,postele!Ani teploušovská párty mi nic neumožnila..divný.Většinou se skvěle bavim a odcházim s něčím navíc..pocitem,že ještě se někomu líbím.A TO SE ASI NESTANE :DDD (to je depresivní)
Furt a furt poslouchám (ikdyž nechci) kecy o tom,jak se k ní ten kluk naklonil a dal pusu...jak spolu byli venku a jak se skvěle bavili.Nejradši bych se naklonoval a šel všechny najednou uškrtit,abych jim mohl na pohřbu zahrát Jeffreeho (které ho každej můj druhej kamarád/ka nesnáší a který včera oslavil 27 narozeniny).

Sladký a i přesto bezcenný článek o tom jak je Stanfordovi zle z lidí co mu předhazují jejich skvělý vztah!